Pekáreň Hôrka s.r.o.

O spoločnosti

 História pekárne sa píše od roku 1992, kedy sa Ján Baran s manželkou Máriou rozhodli zhmotniť myšlienku o pekárni v ich rodisku. Spoločne zrekonštruovali starú budovu a v nových priestoroch vybudovali spočiatku malú rodinnú firmu, kde pracovalo len pár zamestnancov.

Do roku 2012 sme výrobné priestory rozšírili takmer štvornásobne, vybudovali sa nové skladové a expedičné priestory. Sortiment sa rozšíril na približne 60 druhov výrobkov, počet pracovníkov vzrástol na 25.

V roku 2009 prešla firma zmenou právnej formy. Vznikla spoločnosť s ručením obmedzeným a vlastnícka štruktúra spoločnosti je v súčasnosti tvorená tromi spoločníkmi.

​Za dobu svojho pôsobenia sme si vybudovali stálu klientelu a stabilné postavenie na trhu. Našu produkciu poznajú občania okolitých dedín Popradského a Spišskonovoveského okresu. Medzi našich zákazníkov patria:
  • Sintra a.s., Bratislava
  • O. Z. Zdroj Poprad
  • COOP Jednota Poprad
  • predajne​ a maloobchody
  • školské jedálne
  • bufety
V týchto predajňach nájdete kompletný sortiment vyrábaný najmodernejšou technológiou, za prísnych pravidiel HaCCP.

Našou najvyššou prioritou je dosahovanie a udržiavanie maximálnej kvality výrobkov. Tá dnes nie je len záležitosťou najmodernejšej technológie, kvalitných surovín ale aj zodpovedným prístupom ľudí, ktorí sa dokážu plne venovať svojej práci. Sme veľmi radi, že sme našli takýto tím a našou snahou je vytvoriť im pracovné podmienky, ktoré ich budú motivovať k výkonom a vytvárať príjemnú pracovnú atmosféru.​